• РАБОТИЛНИЦА

  Имаме три работилница на 54000 квадратни метри за испарувачот ролна обврзници, бакар и алуминиум цевка и плоча испарувач производство ....

  ПОВЕЌЕ
 • ИСТОРИЈА

  Во 1998 година, г-ѓа Ли започна да се воспостави Josense ладење опрема копродукции, Ltd во тоа ...

  ПОВЕЌЕ

  ПРОФИЛ НА КОМПАНИЈАТА

  Ningbo ChangFa ладење индустрија и трговија копродукции, Ltd е познатиот производител и дистрибутер на ладење компоненти и термодинамички соларни системи за греење во Кина ....

  ПОВЕЌЕ

бренд на клиентите

custom2
WhatsApp Online Chat !